TEKSTY TWORZONE
Z PASJĄ

Nazywam się Justyna Różańska (Kruk). Ukończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagielloński. W 2016 roku zdobyłam tytuł magistra. Copywritingiem zajmuję się od 2011 roku, kiedy to rozpoczęłam pracę w agencji interaktywnej. Nauczyłam się tam, co jest ważne dla Klienta: realizacja jego potrzeb, dotrzymywanie terminów oraz wykonywanie zleceń bez błędów. Firma GotoweSłowa powstała 2 stycznia 2017 roku. Oprócz praktyk i pracy w agencjach związanych z copywritingiem, odbyłam również staż w portalu Interia.pl, w dziale Smaker.pl. Dzięki temu poznałam internetowy świat jednego z największych portali w Polsce.

home_interactive_iconbox_3

TERMINOWOŚĆ

Z każdym zleceniem poradzę sobie bardzo dobrze, dzięki ogólnej wiedzy z różnych dziedzin, jak i umiejętności poszukiwania informacji w internecie. Rzetelność, sumienność i uczciwość to cechy, które pozwalają mi wykonywać tę pracę skutecznie i terminowo.

home_interactive_iconbox_2

WYSOKA JAKOŚĆ

Ogromną przyjemność sprawia mi tworzenie nowych tekstów na kolejne strony internetowe. Zawsze dbam o zachowanie najwyższej jakości.

Z radością patrzę na to, jak pisane przeze mnie artykuły zapełniają blogi, jak i inne strony tematyczne. Copywriting i dziennikarstwo to zarówno moja pasja, jak i praca.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Napisz do mnie. Staram się szybko odpowiadać na zapytania, wysyłając wstępną wycenę projektu. Odpowiedź na swój mail otrzymasz maksymalnie w ciągu 24 godzin.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]