TEKSTY TWORZONE
Z PASJĄ

Nazywam się Justyna Kruk. Ukończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Jagielloński. W 2016 roku zdobyłam tytuł magistra. Copywritingiem zajmuję się od 6 lat. Pracę w agencji copywriterskiej rozpoczęłam w 2011 roku. Obecnie działam na własny rachunek. Firma GotoweSłowa powstała 2 stycznia 2017 roku. Oprócz praktyk i pracy w agencjach związanych z copywriteringiem, odbyłam również staż w portalu Interia.pl w dziale Smaker.pl. Była to przygoda, która pozwoliła mi poznać internetowy świat jednego z największych portali w Polsce.

home_interactive_iconbox_3

TERMINOWOŚĆ

Wszystkie zlecenia wykonuję terminowo.

Nie ma dla mnie znaczenia temat zlecenia – z każdym poradzę sobie bardzo dobrze, dzięki ogólnej wiedzy z różnych zakresów jak i umiejętności poszukiwania informacji w Internecie. Rzetelność, sumienność i uczciwość to cechy, które pozwalają mi wykonywać tę pracę w odpowiedni sposób.

home_interactive_iconbox_2

WYSOKA JAKOŚĆ

Ogromną przyjemność sprawia mi tworzenie nowych tekstów na kolejne strony internetowe. Zawsze dbam o zachowanie najwyższej jakości realizowanych zleceń.

Z radością patrzę na to, jak pisane przeze mnie artykuły zapełniają blogi, jak i inne strony tematyczne.Grunt to odnaleźć zajęcie, które sprawiało będzie satysfakcję. Ja je znalazłam. Copywriting i dziennikarstwo to zarówno moja pasja, jak i praca.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Napisz do mnie. Staram się szybko odpowiadać na zapytania, wysyłając wstępną wycenę projektu. Odpowiedź na swój mail otrzymasz maksymalnie w ciągu 24 godzin.